اخبار ورزشی چه ساعتی پخش میشود

اخبار ورزشی چه ساعتی پخش میشود

اخبار ورزشی چه ساعتی پخش میشود

Blog Article

درباره عکسی از وزیر اسبق جهاد کشاورزی؛ حال بِنِه بیل و برآوَر کُلَنگ!

ختم خشونت و خون‌ریزی و استقرار ثبات و صلح سراسری آرزوی هر شهروند افغانستان است. با توجه به ادامه حملات خونین و خشونت‌بار مانند مورد اخیر حمله بر مرکز آموزشی کاج در غرب کابل و اعمال محدودیت و خشونت در برابر اعتراضات مسالمت‌آمیز از سوی قدرت حاکم، چگونه می‌توان به ختم خون‌ریزی و خشونت امیدوار بود؟

ابراهیم رئیسی در هر سفر استانی چقدر پول خرج می‌کند؟

This issue is for tests if you're a human visitor and to stop automated spam submissions.‎

درهفته‌ای که گذشت جمهوری اسلامی از یکی دیگر از توطئه‌های خود برعلیه رسانه‌های آزاد خارج از کشور پرده برداشت. رسانه‌های وابسته به سپاه چون تسنیم وفارس در داخل وبا کمی فاصله عوامل مشکوک حاشیه‌ای زشت صورت و بد سگال همنوا با مرکز توطئه در داخل، با گرفتن پز مخالفت با عربستان و دفاعی مفتضح از رعنا رحیم پور، طبل یک جنگ روانی تازه را با تلویزیون ایران اینترنشنال و روزنامه‌نگاران مطرح آن به صدا در آوردند.

فقط باید یک زامبی مسخ‌شده باشید که طرفدار انگلیس باشید

اپلیکیشن پژواک را بر روی تلفن هوشمند خود نصب کنید تا آخرین خبرهای ما را دریافت کنید. بیشتر

ضرورت پایبندی به قانون حتی در بحران علی اکبر گرجی ازندریانی

چرا مطالبات بازنشستگان فرهنگی و آموزش و پرورش پرداخت نشد؟

گلبدین حکمتیار می‌نویسد که متأسفانه تا حال دو طرف درگير؛ هيچ طرحى واضح، عملى، معقول و مشروع براى حل بحران ارائه نكرده اند.

«ژینا تو نمی‌میری، نام‌ات نماد خواهد شد» سرآغاز یک اعتراض سراسری در ایران شد. بنابر گزارش‌های مختلف در شهرهای مختلف ایران، تظاهرات سرتاسری برقرار شد و ایرانیان خارج از ایران به تظاهرات علیه «جمهوری اسلامی» پرداختند.

مرزبانان پاکستانی پس از این حادثه دروازه‌های پر رفت و آمدترین گذرگاه مرزی در جنوب افغانستان را بستند و از طالبان خواسته‌اند عامل تیراندازی به نیروی مرزی این کشور را تحویل دهد.

دست رد سفره های کوچک شده مردم به سینه ادعاهای بزرگ دولت بازتاب مجازی تفحص از فولاد مبارکه/ تغییر ریل انتقادها از دولت روحانی به زیر سوال اخبار جدید ذره بین بردن نظام

شرط ویرایش قالب های شما اینه که باید کد قالبتون رو در قالب یک نظر خصوصی برای ما ارسال کنید.

Report this page