کارواش ماشین سنگین

کارواش ماشین سنگین

کارواش ماشین سنگین

Blog Article

مطالعه کامل و دقیق کاتالوگ و راهنمای نصب، راه اندازی و نگهداری پمپ

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس و …

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

تعمیر کارواش کارچر در مرکز تهران شامل مناطق زیر می باشد:

در آی پی امداد به دلیل اینکه کلیه خدمات نمایندگی تعمیرات کارواش خانگی در محل مورد نظر مشتری انجام می شود نیازی به انتقال کارواش خانگی معیوب به تعمیرگاه نیست.

در صورتی که این مشکل همچنان ادامه دارد، به احتمال زیاد درون لوله های دستگاه شما نشتی ایجاد شده است و باید رفع گردد.

در تعریفی جامع و تخصصی می توان به پمپ آب یا همان موتور پمپ آب خانگی دستگاهی گفت که انرژی الکتریکی که از الکتروموتور دریافت می کند را به انرژی مکانیکی تبدیل نموده و با حرکت پروانه ها در داخل پمپ، باعث افزایش و تقویت فشار آب و در نهایت انتقال انواع سیالات خواهد شد.

علیرضا پرسیده: سلام، لباسشویی آریستون مدل ۱۰۵ کی است. بعد از پنج سال به برق زدم و همه چراغ های آن خاموش و روشن می شود و کار نمی‌کند و حتی خاموش هم نمی شود. ممنون راهنمایی کنید. با تشکر

تعمیرات کارواش کارچر در شمال تهران شامل مناطق زیر می باشد:

این مشکل معمولا در مواقعی رخ می دهد که فشار آب اصلی دستگاه کم شده باشد که باید بررسی شود.

علت آن ممکن است وجود هوا در مکش ( ورودی پمپ ) باشد یا این که شکستگی یا ضعیف بودن فنر در سوپاپ مکش یا فشار باشد یا کثیف بودن دستگاه کارواش سوپاپ ها و وجود آشغال باعث مشکل به وجود آمده باشد یا این که ممکن است فرسودگی بلبرینگ ها یا درجه حرارت بالای آب علت خرابی باشد.

برخی از مدل های پمپ کارواش، گازی می باشند. مزیت پمپ آب کارواش برقی نسبت به مدل گازی، مقرون به صرفه تر، سر و صدای کمتر، ابعاد کوچک تر و وزن کم آن است.

(البته می توان در بسیاری از ورودی آب به عنوان به عنوان ورودی مواد شوینده استفاده کرد)

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان

Report this page